Tere hea EG lugeja!

Meil on rõõmus ja natukene ka kurb meel teatada, et geoloogiaportaal Eesti Geoloog lendas värske kevade saabumise eel uude pesakasti. Edaspidi leiate meid veebiaadressilt eestigeoloog.ee

Miks kurb meel? Viimasel kahel aastal kasutas EG oma artiklite avaldamiseks blogiplatvormi WordPress. See sai meile võrdlemisi armsaks, kuivõrd enamus meie toimetajaid alustasid kaks aastat tagasi bloginduse osas peaaegu nullist. Ja see oli üks lõbus retk. Kahe aastaga saime WordPressi kõikvõimalikud nipid endale peaaegu et käppa ja oleks võinud sel platvormil veel kaua jämmida, sest tegemist ongi ühe väga hea TASUTA rakendusega algajale blogijale. Kurb meel on ka nende subscriberite pärast, kes said igast meie uuest postitusest meilitsi teada. Me oleme väga tänulikud Teie toetusele, sest hea on ju teada, et keegi peab sinu postitusi niivõrd oluliseks, et laseb nendega oma meiliboksi pommitada. Aga nüüd need teavitused paraku kaovad.

Ent rõõmus meel on ju ka! Eeskätt sellepärast, et lõpuks ometigi suutsime läbi viia selle, mis juba EG’d asutades meie peades mõlkus – teha seda kõike oma domeeni alt. Ja mis veel toredam, valisime oma uue portaali partneriteks Eesti veebiarendajad, puhteestlasliku ning ka geoloogilises mõttes väga tabava nimega seltskonna – Voog.

Oleme oma varasemad artiklid nüüdseks kenasti uude pessa ümber tassinud. Kolm meie uuemat artiklit ongi ilmunud juba üksnes uues keskkonnas, aga hetkel tundub, et kõik kolimisviperused on ületatud ja keskkond töötab. Sestap jagubki meil julgust hüüda:

eestigeoloog.wordress.com on surnud, elagu eestigeoloog.ee!!!”